Costuri

Pentru anul şcolar 2016-2017, contribuţia anuală va fi de:

Program Contribuţia anuală
(an școlar 2016-2017)
  Învăţământ primar
8.00 – 16.00 4950 Euro+contravaloarea programului de vară (cel puțin 2 săptămâni, program scurt)
8.00 – 18.00  5150 Euro + contravaloarea programului de vară (cel puțin 2 săptămâni, program scurt)

Plata se va face în lei, la cursul BNR din ziua în care aceasta este efectuează.

Plata activităţilor opţionale se va face separat (tarifele pentru activitățile opționale urmează să fie stabilite înainte de începerea anului şcolar).